Sad nosim naočare s dioptrijom 4,5 i 4,75. Kakva su iskustva- ovo pitanje je naš čitalac Mišo postavio oftalmologu, dr Bojanu Kozomari.
Odgovor:
Moje iskustvo je odlično, jer ih i sam imam u svojim očima.
Oftalmolog, dr Bojan Kozomara
Pratite nas u serijalu “Zdravlje prije svega” i iskoristite priliku da dobijete stručne savjete i korisne odgovore.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.