Ovo pitanje je naš čitalac Jovan postavio oftalmologu, dr Bojanu Kozomari.
Odgovor:
Ukoliko nemate tegoba, dovoljno je jednom godišnje.
Oftalmolog, dr Bojan Kozomara
Pratite nas u serijalu “Zdravlje prije svega” i iskoristite priliku da dobijete stručne savjete i korisne odgovore.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici ili čitajte na Google News.