
UGAŠENA TRI KOVID ODJELJENJA U gradiškoj bolnici bez kovid pacijenata u proteklih mjesec dana
U gradiškoj Bolnici u posljednjih mjesec dana nije bilo pacijenata oboljelih od virusa korona, zbog čega je ova zdravstvena ustanova ugasila tri kovid odjeljenja i kovid intenzivnu njegu, izjavio je Srni direktor Bolnice Rajko Dodik.















