
10 pacijenata na kiseoničkoj terapiji: Bolnica u Trebinju spremna za eventualni porast broja hospitalizovanih
Na kovid odjeljenju Bolnice Trebinje trenutno je hospitalizovano 16 pacijenata, od kojih je 10 na kiseoničkoj terapiji, a ova zdravstvena ustanova spremna je za eventualni porast broja kovid pacijenata, izjavila je Srni portparol Bolnice Nikolina Mučibabić.


















