
Reporteri bez granica: Dramatično pogoršanje slobode medija od početka pandemije
Od početka pandemije virusa korona širom svijeta došlo je do "dramatičnog pogoršanja" slobode medija, navodi se u najnovijem godišnjem izvještaju "Reportera bez granica".
















