
Brnabić predala prvih 2.000 doza vakcine "Želimo da gradimo mostove bratstva sa Crnom Gorom"
Premijerka Srbije Ana Brnabić izrazila je večeras zadovoljstvo što je u prilici da u ime građana Srbije i države uruči donaciju vakcina protiv korona virusa Crnoj Gori ističući da na ovaj način Srbija želi da otvori novo poglavlje u odnosima dvije zemlje.














