
STO NA SAT Dan dobro počeo, vakcinacija bez zakazivanja u Doboju i sutra
U Higijensko-epidemiološkoj službi Doma zdravlja Doboj do 9.00 časova jutros protiv virusa korona vakcinisano je oko 100 građana, rekla je rukovodilac Službe porodične medicine Nada Janjetović i istakla da će vakcinacija bez zakazivanja biti realizovana i sutra.














