
SITUACIJA VEOMA TEŠKA Đerlek: Nastaviće se obaranje "CRNIH REKORDA"
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Srbije Mirsad Đerlek ocijenio je da je epidemiološka situacija u Srbiji veoma teška, te da će i se u narednim danima nastaviti obaranje "crnih rekorda".


















