
Zaražene još 194 osobe: U sredinama sa albanskom većinom umrlo osam ljudi
U sredinama sa albanskom većinom na Kosovu i Metohiji u posljednja 24 časa osam osoba je preminulo od posljedica zaraze korona virusom, dok je registrovano još 194 zaražena od testiranih 2.285, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje samoproglašenog.
















